Колись давно... коледж був технікумом

Новий етап розвитку коледжу розпочався із здобуттям Україною незалежності. У 1991 році технікум із відомчої підпорядкованості переходить у відання Міністерства освіти і науки України і віднесений до ВНЗ І рівня акредитації.
Наказом Міністерства освіти і науки України № 20 від 15.01 2002р. технікум перейменований на Червоноградський державний технікум гірничих технологій та економіки.
Наказом Міністерства освіти і науки України № 918 від 4.10.2010 р. технікум перейменований на Державний вищий навчальний заклад «Червоноградський гірничо-економічний коледж». На підставі наказу МОН від 04.12 2020р. №1519 ДВНЗ «Червоноградський гірничо-економічний коледж» перейменовано в Червоноградський гірничо-економічний фаховий коледж.
Після отримання диплома фахового молодшого бакалавра випускники коледжу можуть продовжити навчання у Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування, філія якого діє на базі коледжу.
На сьогоднішньому етапі своєї діяльності Червоноградський гірничо-економічний фаховий коледж - це навчальний заклад з хорошою навчально-методичною базою та досвідченим викладацьким складом.

о

о


оьоо

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування