Екскурсія до Простору справедливої трансформації

Студенти спеціальності "Підприємництво та торгівля" відвідали Центр трансферу технологій та Простір справедливої трансформації. Під час зустрічі вони ознайомилися зі специфікою проєктної діяльності в межах проєктів "Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України" та "Мейкерство, інновації та підприємництво в Червоноградському мікрорегіоні" Tech StartUp School у Червоноградському мікрорегіоні.

Здобувачі освіти прослухали лекцію на тему: "Мейкерство та інновації як елемент сучасної підприємницької діяльності", під час якої мали можливість ознайомитися з переможцями конкурсного відбору ідей бізнес-стартапів, в межах проєкту "Мейкерство, інновації та підприємництво в Червоноградському мікрорегіоні".

Серед представлених проєктів: равликова ферма, міні-пекарня, клінінгові послуги, прокладання електричних мереж, СТО для електрокарів, клуб сімрейсингу, центр швейного мистецтва та інші.

Зустріч була надихаючою та продуктивною: студенти генерували свої бізнес-ідеї, які можна було б успішно реалізувати в межах регіону.