![](/sites/dvnzchgek.edu.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/1_119.jpg?itok=fpuZ_Nus)
Захист звітів технологічної та переддипломної практик спеціальності Гірництво
У студентів спеціальності 184 «Гірництво» завершилась технологічна та переддипломна практики. Традиційно захист звітів проводиться у форматі конференції, на яку цьогоріч запросили випускника коледжу Ільницького Віталія, який займав керівні посади на підприємствах ДП "Львіввугілля".
Під час конференції студенти обговорили нагальні проблеми трансформації вугільної промисловості в регіоні.