Всесвітній день охорони праці

28 квітня щороку відзначається Всесвітній день охорони праці. Девізом цьогорічного святкування є «Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці» (The impacts of climate change on occupationa lsafety and health). Студенти та викладачі коледжу активно долучились до відзначення цього свята.

З нагоди цього свята у коледжі проводиться конкурс творчих робіт "Охорона праці end you". Першими до творчого конкурсу долучились студенти груп 1- ФБС-23 та 1-ТМЛ-23. У своїх роботах студенти звертають увагу на такі важливі напрямки безпеки праці, як пожежна безпека та закликають до дотримання норм безпечної поведінки. Адже виконання, як пожежної безпеки так і в цілому вимог техніки безпеки- це запорука НАШОГО ЖИТТЯ!