Секрети успішного ресторанного бізнесу набуття необхідних компетенцій

Завдяки співпраці в межах проєкту «Мейкерство, інновації та підприємництво в Червоноградському мікрорегіоні» Tech StartUp School у Червоноградському мікрорегіоні сьогодні в коледжі відбулися індивідуальні та групові консультації "Секрети успішного ресторанного бізнесу: набуття необхідних компетенцій" від Lviv Horeca School.

Захід пройшов на високому фаховому та професійному рівні. Усі учасники мали змогу навчитися нового, покращити вже існуючі навички, вміння та знання, отримали відповіді на усі свої питання!

Центр трансферу технологій запрошує усіх охочих записатись на безкоштовні консультації до різних фахівців :

Тісна співпраця та взаємодопомога - запорука успішного розвитку та трансформації Червоноградського району разом із GIZ Ukraine!