«Проводи студентів спеціальності «Гірництво» на виробничу практику»

13 грудня в коледжі відбувся традиційний захід - «Проводи студентів спеціальності «Гірництво» на виробничу практику».

Ось і завершився теоретичний курс навчання і вже у січні четвертокурсники вирушають на виробничу практику, де вони свої знання будуть втілювати у виробництво та стануть частиною великої гірничої команди. Кожен отримає унікальну можливість відчути пульс сучасної гірничої промисловості та набути цінний досвід для майбутньої кар'єри. Також відбулося вручення нагород найкращим студентам-технологам та електромеханікам. Начальник відділу з охорони праці ДП "Львіввугілля" Віталій Вандзьо привітав усіх із закінченням теоретичного курсу та побажав м'якого вугілля, міцної підошви та стійкої покрівлі!