«Проблеми домашнього насильства. Зрозуміти та протистояти».

Психолог коледжу Панчук А.А провела воркшоп на тему «Проблеми домашнього насильства. Зрозуміти та протистояти».

Під час воркшопу психолог детально розглянула різні види домашнього насильства, ставлячи акцент на його різноманітність та внутрішні аспекти. Однією з ключових активностей була гра "Твердження", де студенти мали можливість оцінити та обговорити стереотипи, пов'язані з насильством. Це відкрило простір для аналізу та висловлення власних поглядів на дану тему.Учасники також брали участь у ситуаційній грі, де двоє студентів імітували сімейну пару, а решта спостерігачів мали можливість відслідковувати можливі прояви насильства в цій парі. Ця гра забезпечила глибоке розуміння та чутливість до того, як насильство може проявлятися в сімейних відносинах.

Заключною частиною воркшопу була карткова гра "Коло безпеки", яка дозволила учасникам закріпити отримані знання та розширити їх, використовуючи цікавий та інтерактивний підхід.

Воркшоп успішно викликав у студентів інтерес та взаємодію, сприяючи глибокому розумінню проблеми домашнього насильства та наданню конкретних інструментів для протистояння цьому явищу.

#акція16днівпротинасильства