![](/sites/dvnzchgek.edu.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/1_183.jpg?itok=ddWkA-NP)
Презентація робіт науково-пошукових груп студентів спеціальності 184 «Гірництво»
Сьогодні відбулась презентація робіт науково-пошукових груп студентів спеціальності 184 «Гірництво». Результати кращих робіт було зібрано у щорічнику «Гірник».
Студенти у своїх науково-пошукових роботах досліджували проблеми і перспективи розвитку гірничої галузі, IT в гірництві та її трансформація, вплив війни на український енергосектор. Особливо цікавим став погляд студентів на роль жінок у гірництві.
Залучення студентів до науково-пошукової роботи є важливим напрямком у діяльності комісії гірничо-електромеханічних дисциплін і сприяє розвитку творчого та дослідницького потенціалу молоді.
Ознайомитись із збірником можна у бібліотеці коледжу.