День банківського працівника України

Кожного року 20 травня відзначається День банківського працівника України. Це професійне свято всіх банківських службовців.

З’явилося воно відповідно до Указу президента України №316/2004 № «Про День банківських працівників» від 6 березня 2004 року. У такий спосіб було підкреслено важливу роль працівників банківської сфери у розвитку економіки нашої країни та забезпечення її фінансової стабільності.

В цей день своє професійне свято відзначають усі працівники банківської системи: касири, бухгалтери, кредитні фахівці, менеджери, економісти, страхові агенти та всі інші, дотичні до банківської діяльності.

Колектив Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу висловлює щирі вітання з Днем банківського працівника всім, хто належить до цієї професійної сфери.

Бажаємо вам здоров'я і сімейного добробуту, фінансової стабільності, професійних і особистих успіхів.

Вітаємо студентів коледжу, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» і маємо надію, що ви будете тими, хто допоможе забезпечити фінансову стабільність України!

Особлива подяка за співпрацю: Керуючий ТВБВ №10013/0138 АТ «Ощадбанк» І.Г.Барило, Заступник керуючого мікро, малого та середнього бізнесу Чумак Л.В., Керуючий Червоноградським відділенням АТ «ПУМБ» Демідонт І.М.

Хороших вам клієнтів, більше вдалих угод і успіху в усіх щоденних справах!

А всім нам мирного неба та якнайшвидшої перемоги.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування