Юне серце співає

05.06.2024р. у читальній залі Червоноградської публічної бібліотеки відбулось свято для творчих студентів ЧГЕФК, яке провела комісія гуманітарних дисциплін, презентуючи шістнадцятий випуск альманаху студентської творчості «Юне серце співає», роботу над яким започаткував викладач коледжу Репецький М.П.. Шкода, що зараз нема його посеред нас, проте справу його ми продовжуємо і сьогодні.

До цьогорічного альманаху ввійшли поезії, проза, есеїстика українською і англійською мовами та малюнки наших студентів, які вражають своєю новизною, чуттєвістю, переконаннями, оптимізмом.

Підростає покоління, змінюються погляди, але творчість залишається незмінною, бо

Найбільш юним притаманна,

Тонка, як волос, як шовкова нить:

Безмежна радість, інколи – омана

Солодка й ніжна творча мить!

Щиру подяку висловлюємо в.о. директора коледжу Олесі Якубовській та директорці Комунального закладу «Червоноградської публічної бібліотеки» Ірині Покотило за підтримку і сприяння у проведенні виховного заходу «Юне серце співає».

Accessibility menu
Contrast settings