Ознайомча екскурсія ПП "Євротранс"

29.05.2024 р В рамках проєкту співпраця з стейкхолдерами на базі ПП «Євротранс» відбулася ознайомчо-пізнавальна екскурсія зі студентами 1-го курсу спеціальності 075 Маркетинг ОПП «Транспортний маркетинг та логістика» під керівництвом керівника групи Надією ПРОЦЬ та викладачем Людмилою ШВЕЦЬ. Експедитор транспортної компанії Оксана БАТЮХ радо зустріла гостей та ознайомила студентів з історією започаткування автопарку, особливостями фірми, яка надає послуги у сфері логістики, перевезень та експедиції на українському та європейському ринках. Детально ознайомила студентів з цікавими аспектами професіі логіста, експедитора, опираючись на свій багаторічний досвід. Студенти отримали інформацію із першоджерел, що є дуже важливим чинником, оскільки такі пізнавальні екскурсіі мотивують студентів в отриманні ними теоретичних знань та практичних навиків, щоб в майбутньому реалізуватися в професії.

Accessibility menu
Contrast settings