![](/sites/dvnzchgek.edu.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/1_141.jpg?itok=dajHwqrj)
Зустріч з учнями Школи вільних та небайдужих
Головний лейтмотив освіти - відкритість та взаємопідтримка.
Сьогодні до коледжу завітали учні Школа вільних та небайдужих, які в межах природничого тижня розширюють свої знання. Учні шостих класів мали можливість ознайомитись із природними багатствами Львівсько-Волинського вугільного басейну, дізнались, які є види вугілля, що таке шахта та які технологічні процеси відбуваються під час його видобутку. Сьогодні ми працювали синхронно із нашими сусідами, Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей, до яких учні завітали в лаболаторію зеленої енергетики.
Такі освітні заходи сприяють не лише вдосконаленню знань, а й підкреслюють важливість збереження природи, екологічної свідомості та раціонального використання корисних копалин, стимулюють у здобувачів освіти творчий підхід до вивчення природничих наук та розвивають навички співпраці та командної роботи.
Комісія гірничо-електромеханічних дисциплін завжди рада вітати гостей, які хочуть дізнатись більше про професію мужніх шахтарів!