![](/sites/dvnzchgek.edu.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/1_75.jpg?itok=aUJ2UOzV)
Управління та координація місць тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб
В.о. директора Якубовська Олеся взяла участь у координаційній зустрічі, яку організувала Благодійна організація «Міжнародний Фонд Охорони Здоровʼя та Навколишнього Середовища «Регіон Карпат» (NEEKA) в межах проєкту «Управління та координація місць тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб» за підтримки УВКБ ООН.
Під час зустрічі обговорювали потреби внутрішньо переміщених осіб та плани діяльності NEEKA Ukraine в Червоноградській територіальній громаді.