![](/sites/dvnzchgek.edu.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/1_10.jpg?itok=pEctyXRM)
Збори трудового колективу та педагогічна рада в 2023 році.
Збори трудового колективу та педагогічна рада в 2023 році.
Відповідно до порядку денного в.о. директора коледжу Олеся Якубовська представила звіт щодо стану навчально-виховної та фінансово-господарської роботи, перспективи розвитку Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу на 2024 рік.
Під час педагогічної ради підвели підсумки роботи за І навчальний семестр.
Колектив коледжу забезпечує безперебійну роботу всіх структурних підрозділів та спрямовує свою діяльність на забезпечення ефективної організації якісної підготовки висококваліфікованих фахівців.