Зустріч із стейкхолдерами

З метою обговорення змісту і якості освітно-професійної програми підготовки фахових молодших бакалаврів Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу зі спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" відбулася зустріч гаранта Поліх Н.В., розробників ОПП та студентів гр.1-ФБС-21 зі стейкхолдерами.

Під час зустрічі обговорили питання удосконалення освітньої програми зі згаданої вище спеціальності.

В рамках вивчення дисципліни "Бюджетна система"(викл.Курівчак Н.М.) начальник фінансового управління Червоноградської міської ради СЕМЕНТУХ Леся Іванівна ознайомила студентів зі структурою надходжень та видатків бюджету Червоноградської територіальної громади.

Колектив комісії фінансово-економічних дисциплін та студенти гр.1-ФБС-21 висловлюють щиру вдячність за цікаву та змістовну зустріч, цінні рекомендації щодо удосконалення практичної підготовки студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"