Ярмарок мейкерства «Трансформація Червоноградського вугільного мікрорегіону»

Ярмарок мейкерства, інновацій та професій «Трансформація Червоноградського вугільного мікрорегіону» – це було фантастично!

Викладачі та студенти коледжу 17 жовтня в режимі нон-стоп розповідали про спеціальності та про посади, на яких можуть працювати наші випускники. Учасники заходу дізналися про цікаве студентське життя, особливості та переваги навчання в коледжі!

Так от, на нашій локації відбувалася безпрограшна лотерея. Кожен, хто брав у ній участь, отримував подарунок.

Цікавим було знайомство із шахтним обладнанням та фотозона, на якій можна було одягнути шахтарський спецодяг.

Викладачі та студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» розповідали про те, як створювати брендбук, а психолог коледжу - як дбати про своє ментальне здоров’я.

Усі гості мали можливість відвідати підземний навчальний полігон, який демонструє реальні умови шахти та з допомогою викладачів спеціальності " Будівництво та цивільна інженерія" створити Місто Мрію.

Найкращою подякою для нас були слова учнів: «Як у вас цікаво! Потрібно вступати до коледжу»

Віримо, що ось такі заходи допомагають молоді правильно обрати свій майбутній фах та шлях.

Дякуємо Tech StartUp School у Червоноградському мікрорегіоні за те, що ви реалізували цей проєкт - усе було продумано до дрібниць. Ваша титанічна праця безцінна!

Попереду другий день заходу, тому з нетерпінням чекаємо завтрашнього дня!

Accessibility menu
Contrast settings