Вітаємо з днем народження в.о. директора коледжу Олесю Якубовську

Колектив Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу вітає з днем народження в.о. директора Олесю Якубовську!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та натхнення. Нехай кожен день буде наповнений радістю, новими можливостями для розвитку коледжу та успіхом у всіх починання колективу!

Нехай у Вашому житті завжди панують людяність, взаємоповага та гармонія. Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо подолати всі труднощі та досягти нових висот.

Нехай настрій буде завжди відмінним, а відносини в колективі – теплими і дружніми! Любові Вам і розуміння, турботи і тепла, всього найкращого в особистому житті!

З повагою та найкращими побажаннями колектив Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу

Accessibility menu
Contrast settings