![](/sites/dvnzchgek.edu.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/z-dnem-narodzhennya-olesya-bogdanivna.jpg?itok=Ei4alyDE)
Вітаємо з днем народження в.о. директора коледжу Олесю Якубовську
Колектив Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу вітає з днем народження в.о. директора Олесю Якубовську!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та натхнення. Нехай кожен день буде наповнений радістю, новими можливостями для розвитку коледжу та успіхом у всіх починання колективу!
Нехай у Вашому житті завжди панують людяність, взаємоповага та гармонія. Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо подолати всі труднощі та досягти нових висот.
Нехай настрій буде завжди відмінним, а відносини в колективі – теплими і дружніми! Любові Вам і розуміння, турботи і тепла, всього найкращого в особистому житті!
З повагою та найкращими побажаннями колектив Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу