![](/sites/dvnzchgek.edu.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/1_28.jpg?itok=IEqpS86L)
Пізнавальний квест «BE in our КОЛЕДЖ» для учнів 9 – х класів Червоноградської Гімназії №1
Квест продовжується…
До нас завітали вихованці Спільнота Червоноградської гімназії №1. Справжнім відкриттям для школярів стало знайомство із фахом електромеханіка.
Ця професія залишається важливою в епоху швидких технологічних змін. Фахівці відповідають за обслуговування та ремонт електричного обладнання, що є ключовим для безперебійної роботи різних галузей виробницва.
Викладач комісії гірничо-електромеханічних дисциплін Теодорович В.В., колишній випускник коледжу, продемонстрував принципи роботи електричних пристроїв та приладів, а учасники квесту з цікавістю спостерігали за цим пізнавальним процесом.
Гімназисти справили приємне враження своєю ерудованістю, вихованістю та допитливістю. Дякуємо класному керівнику та адміністрації за сприяння.
Далі буде…