Колись давно... коледж був технікумом

  Новий етап розвитку коледжу розпочався із здобуттям Україною незалежності. У 1991 році технікум із відомчої підпорядкованості переходить у відання Міністерства освіти і науки України і віднесений до ВНЗ І рівня акредитації.
    Наказом Міністерства освіти і науки України № 20 від 15.01 2002р. технікум перейменований на Червоноградський державний технікум гірничих технологій та економіки.  
    Наказом Міністерства освіти і науки України № 918 від 4.10.2010 р. технікум перейменований на Державний вищий навчальний заклад «Червоноградський гірничо-економічний коледж».  На підставі наказу МОН від 04.12 2020р. №1519 ДВНЗ «Червоноградський гірничо-економічний коледж» перейменовано в Червоноградський гірничо-економічний фаховий коледж.
   Після отримання диплома фахового молодшого бакалавра випускники коледжу можуть продовжити навчання у Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування,  філія якого діє на базі коледжу.
 На сьогоднішньому етапі своєї діяльності Червоноградський гірничо-економічний фаховий коледж - це навчальний заклад з хорошою навчально-методичною базою та досвідченим викладацьким складом.

Image
Сімдесяті...
минулого тисячоліття
Вісімдесяті минулого століття
Image
Image

Інформація

Інформація про правила прийому до коледжу знаходиться у головному меню. Перейти

Короткий ролик про коледж доступний також на цій сторінці. Дивитися тут