Зустріч студентів із помічником начальника дільниці аерогазового захисту дільниці ВіТБ по ПРТБ

У навчальному процесі важливий звʼязок виробництва з теорією.

При викладанні професійно - орієнтованих дисциплін викладачі залучають до навчального процесу представників гірничих підприємств регіону ДП "Львіввугілля".

Сьогодні до студентів третього курсу спеціальності 184 «Гірництво» завітав помічник начальника дільниці аерогазового захисту дільниці ВіТБ по ПРТБ Вихор Руслан,який є також нашим студентом заочної форми навчання.

На занятті під час вивчення дисципліни «Гірнича механіка», Руслан поділився із студентами своїм досвідом, розповів про виробничі ситуації, особливості експлуатації та обслуговування стаціонарного обладнання і про специфіку дільниці, на якій працює.