Туризм в Україні під час війни виклики, можливості та перспективи

26 березня викладачі і студенти, які навчаються за освітньо-професійною програмою "Економіка та організація готельно-ресторанного бізнесу і туризму" відвідали тренінг на тему: "Туризм в Україні під час війни: виклики, можливості та перспективи", який провела бізнес-експертка, к.е.н., доцент кафедри Підприємництва і торгівлі НУ "Запорізька політехніка" Алла Ханенко.

Студенти прослухали інформацію про види туризму, правові основи організації туристичного бізнесу в Україні. Змогли представити своє бачення розвитку місцевого туризму, розповіли присутнім про визначні пам'ятки нашого міста, долучилися до створення його логотипу.

Для викладачів, які розробляли освітньо-професійну програму "Економіка та організація готельно-ресторанного бізнесу і туризму", цікавою була полеміка щодо можливості залучення туристів і додаткових інвестицій в Україну.

Дякуємо організаторам Graham Bell - Платформа трансформації і особисто Аллі Ханенко за пізнавальний захід і можливість спілкування і обміну досвідом.