Центр трансферу технологій та мобільна лабораторія Tech LabInno

Викладачі та студенти відвідали Центр трансферу технологій та мобільну лабораторію Tech LabInno, яка завітала вперше у Червоноград 10 квітня.

Усі бажаючі мали можливість проводити досліди, дізнавались цікавинки в галузі фізики, 3D-моделювання, вивчали будову людського організму, керували роботами, заглядали в мікроскоп та інше.

Дякуємо Tech StartUp School у Червоноградському мікрорегіоні за таку унікальну можливість!

Захід фінансується Федеральним міністерством економіки і захисту клімату Німеччини (BMWK) за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проєкту «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України».