Опанування азів бізнес-туризму починається з вивчення історії рідного міста, його визначних місць і пам'яток.

5 квітня відбулося виїзне заняття з предмету "Технології " на тему: "Професійна діяльність і професійне самовизначення. Перспективи розвитку місцевого туризму в Червоноградському районі", яке організувала і провела викладач Віра Маркевич для студентів групи 1-ЕОГБ-22.

Студенти відвідали екскурсію в палаці Потоцьких, під час якої прослухали цікаву інформацію про історію заснування нашого міста, оглянули макет палацу та інші експозиції, ознайомилися з виставками чорної і сокальської кераміки, а також історії спідвею.

Заняття було пізнавальним щодо розуміння майбутніми фахівцями з економіки та організації туризму можливої різноплановості пропозиції в місцевому туризмі, краси і багатства рідного краю.

Дякуємо екскурсоводу Маріанні Чорнобривій за цікаву і змістовну розповідь.