Пізнавальний квест «BE in our КОЛЕДЖ» для учнів 9 – х класів відразу кількох шкіл Белзької громади, а саме: Ванівська гімназія Белзької міської ради, Себечівська гімназія, Мурованська Гімназія, Низівська гімназія Белзької міської ради

Квест триває та розширює свої кордони.

Сьогодні ми вітали вихованців Ванівська гімназія Белзької міської ради, Себечівська гімназія, Мурованська Гімназія, Низівська гімназія Белзької міської ради.

Життєрадісні та допитливі учні з цікавістю спілкувалися на локаціях з викладачами, що розповідали про особливості спеціальностей, які отримують випускники нашого закладу. Виконуючи завдання, дев'ятикласники вразили нас свою ерудованістю та позитивом.

Дякуємо адміністрації та вчителям і нагадуємо, що 25 лютого 2024р (неділя) о 13 год. у коледжі відбудеться День

відкритих дверей.

Чекаємо на зустріч із майбутніми студентами та їх батьками.