Пізнавальний квест «BE in our КОЛЕДЖ» для учнів 9 – х класів відразу кількох шкіл Белзької громади, а саме: Домашівська гімназія, Карівська гімназія ім. Віктора Матюка, Угнівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені братів Онишкевичів, Хлівчанська ЗШ І-ІІІ ступенів

Квест продовжується...

Сьогодні було по-справжньому тепло і затишно... В гості до нас завітали дев'ятикласники відразу кількох шкіл Белзької громади, а саме: Домашівська гімназія, Карівська гімназія ім. Віктора Матюка, Угнівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені братів Онишкевичів, Хлівчанська ЗШ І-ІІІ ступенів.

У цікавій та невимушеній атмосфері учні дізналися всі "таємниці" студентського життя в нашому коледжі.

Щиро дякуємо адміністрації перелічених навчальних закладів за активних, завзятих, веселих і дуже ввічливих вихованців.