Пізнавальний квест «BE in our КОЛЕДЖ» для учнів 9 – х класів Гімназії №2

31. 01. 2024 року викладачі та студенти коледжу розпочали пізнавальний квест «BE in our КОЛЕДЖ» для учнів 9 – х класів.

Першими гостями стали випускники Гімназія 2 Червоноградської міської ради

Весело й драйвово вони пізнавали наш навчальний заклад, виконуючи різноманітні завдання.

Одна із локацій – КОМП’ЮТЕРНА, на якій учні познайомилися з викладачами циклової комісії комп’ютерних дисциплін. Голова комісії Троць І.В. презентувала спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», випускники якої зможуть працювати в галузі ІТ - технологій, кібербезпеки, вебпрограмування.

Завершився квест знайомством із адміністрацією –

в.о. директора коледжу Якубовською О.Б. та заст.директора з навчальної роботи Романчуком С.С.

Кожен учасник отримав на згадку пам’ятний подарунок.

Дякуємо класним керівникам, психологу та дирекції Гімназії 2 Червоноградської міської ради за сприяння в проведенні заходу.

Спасибі за веселих і активних учнів . Хочемо, щоб вони у майбутньому стали нашими студентами.

Далі буде....