Пізнавальний квест «BE in our КОЛЕДЖ» для учнів 9 – х класів Гімназії імені родини Луговських

Двері коледжу були гостинно відчинені для дев'ятикласників Гімназія імені родини Луговських. Вони завітали, щоб дізнатися про наш навчальний заклад і пройти квест "Be in our КОЛЕДЖ".

Серед місць, які відвідали учні, особливий інтерес викликала локація ЕКОНОМІЧНА. Тут викладачка комісії фінансово - економічних дисциплін Поліх Н.В. розповіла юним гостям про переваги навчання на цій спеціальності.

Економіку вважають наукою складною, але викладачі цієї комісії довели, що економічні механізми, економічні аргументи та їх оцінка можуть викладатися легко і по - новому.

Демчук Н.М. та Якимець О.І. запропонували цікаві та пізнавальні завдання з фінансової грамотності.

Щиро дякуємо класним керівникам, психологу, соціальному педагогу та адміністрації Гімназії імені родини Луговських за сприяння у проведенні квесту.

Сподіваємося, що активні, креативні, допитливі гімназисти у майбутньому поповнять нашу студентську родину.

Далі буде...