Пізнавальний квест «BE in our КОЛЕДЖ» для учнів 9 – х класів Червоноградського ліцею

Учасниками квесту були життєрадісні та допитливі гімназисти Червоноградський ліцей.

Як і завжди під час квесту панували гумор та гарний настрій серед гостей на кожній із локацій. Найбільше вразила та зацікавила учнів локація «Фінансова» - серце фінансового забезпечення коледжу. Недарма бухгалтерський облік ще в давні часи називали таємницею богів, а цифри і до цього часу – сакральний елемент буття. Гостей на локації радо зустріли усі працівники бухгалтерії - гол.бухгалтер Синиця Тетяна Петрівна та бухгалтери Терех Наталя Юхимівна, Тхір Галина Степанівна, Руслана Коваль. Працівники розповіли учасникам квесту про функції відділу, розміри стипендій для студентів коледжу, запропонували виконати цікаві пізнавальні завдання.

Дякуємо усім учасникам квесту за позитівні емоції та знайомство.

Далі буде...