Пізнавальний квест «BE in our КОЛЕДЖ» для учнів 9 – х класів Белзького ОЗЗСО I – III ступенів та Стаївської гімназії імені Осипа Лещука

Квест «BE in our КОЛЕДЖ» триває, попри складну ситуацію, яка є в нашій державі….

З кожним днем у нас все більше з’являється нових знайомств та друзів. Ми радо вітаємо наших сусідів - учнів Белзької ОТГ, зокрема Белзького ОЗЗСО I – III ступенів та Стаївської гімназії імені Осипа Лещука. Неймовірно веселі, ерудовані, з почуттям гумору учні з легкістю виконали усі завдання, які пропонувались на локаціях. Отримали масу задоволення та позитивні емоції від участі у квесті.

Дякуємо вчителям та адміністрації цих навчальних закладів за вихованих, активних і позитивних учнів.