День Соборності України

Викладачі комісії соціально - економічних дисциплін Косюк Оксана, Мись Наталія та студенти другого курсу гр. 1-ЕОГБ-22 та гр. 1-ПТБ-22 провели інтерактивне заняття з історії України, присвячене 105-річниці святкування Дня Соборності України на тему: «Єднаймося, в єдності сила народу».

Це була неймовірна подорож сторінками

української революції 1917-1921 рр,

Головна зупинка була присвячена Акту Злуки ЗУНР та УНР, на якій студенти працювали у групах, виконували різнорівневі завдання,

розгадували кросворди, виконували такі вправи, як «пошуковець», «кошик ідей», «займи позицію», «закінчи речення»; переглядали документальну історичну відеохроніку про ці події.

Виконуючи творче завдання, створювали стінгазету, присвячену Дню Соборності та

продовжили традицію українського народу - утворили живий ланцюг.

Виявили свою громадянську позицію - долучили до збору коштів на ЗСУ.

На занятті панувала щира та дружня атмосфера, студенти вчилися навикам працювати у команді, розподіляти обовʼязки, брати на себе відповідальнісь.