День працівника страхового ринку України

17 вересня відзначають своє професійне свято українські страховики – День працівника страхового ринку України. З цієї нагоди, а також у рамках вивчення дисципліни «Страхування» (викл. Ігнатюк О.П.) для студентів другого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» було проведено семінар-дослідження на тему: «Вплив страхування на економіку країни та життя людини зокрема». Студенти представили результати своїх наукових досліджень у вигляді доповідей та презентацій. В результаті обговорення представлених матеріалів було визначено місце та роль страхування у фінансовій системі України, виділено основні напрями прояву позитивного впливу страхування на розвиток економіки країни.

Також згідно з планом заходів із залучення стейкхолдерів до реалізації освітнього процесу за ініціативою викладачів фінансово-економічних дисциплін Поліх Н.В. та Сидорук М.І. для студентів третього курсу було проведено ознайомчу екскурсію в страхову компанію «АСКО ДС». Директор СК «АСКО ДС» Петро Остапюк цікаво розповів історію заснування страхової компанії, окреслив етапи її розвитку. При цьому він зазначив, що у нашому регіоні фірма щоразу розширює діяльність, аби охопити послугами якомога більше страхувальників. Під час зустрічі студенти мали змогу обговорити питання, що стосуються особливостей страхування в умовах воєнного стану.