Козарєзова Наталія Всеволодівна

• Дата народження: 24.07.1959
  • Посада: Заступник директора з виховної роботи
  • Освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність "Романо-германські мови і література"
    Луцький державний технічний університет, економіст-менеджер
  • Загальний стаж педагогічної діяльності: 34 роки

Є ініціатором проекту "Група року", який охоплює різноманітні напрямки роботи колективів студентів I-IV курсів та визначає найкращу групу навчального року, різноманітних загальноколеджівських свят, акцій, конкурсів, виставок. Працює над реалізацією національно-патріотичного виховання: організовує зустрічі з учасниками АТО, проводить заходи з відзначення у коледжі пам'ятних та знаменних дат, бере участь у волонтерському русі.

Значну увагу приділяє залученню та підготовці студентів коледжу до участі у різноманітних міських, обласних акціях, конкурсах, оглядах, виставках. Завдяки її творчій праці студенти є неодноразовими переможцями та призерами цих заходів.

Встановлює і підтримує зв'язки коледжу з іншими навчальними закладами, громадськими організаціями для спільної діяльності з питань виховання студентської молоді.

За багаторічну плідну працю Наталія Всеволодівна була нагороджена нагрудним знаком "Відмінник освіти України", Почесною грамотою Міністерства овіти України.

Last modified onСереда, 24 травня 2017 08:33